lotus_herbAL
rose
₹30.00 / pkt
Stock: 100
Contact Details
| Seller | Saima Shadmani |
| Action |
Product Info
| Product Name | rose |
| For | Sale |
| Industries | Agriculture |
| Category | Crops |
| Country | India |
| City | Lochau |
| Location | |
| Description | mmmm, |
Product Summary
| Manufacturer Name | Saima Shadmani |
| Available Quantity | 100 pkt |
| Serial Number | 7676788 |
| Country of Origin | India |
| Unit Price | ₹30.00 |
Dimension
| Length | 12 mm |
| Width | 12 mm |
| Height | 12 mm |
| Stock Keeping Unit (SKU) | pkt |
Weight & Volume
| Weight | 80 gm |
| Volume | 40 mm |
Features
| Time | Less Time to cook |
| Use | Use to make pilaf |
| Saima Shadmani | Saima Shadmani |
