dermaco pvt ltd
apple
₹40.00 / pcs
Stock: 50
Contact Details
| Seller | Saima |
| Action |
Product Info
| Product Name | apple |
| For | Sale |
| Industries | Agriculture |
| Category | Crops |
| Country | India |
| City | Bad Goisern |
| Location | |
| Description | cascdas |
Product Summary
| Manufacturer Name | Saima__shadmani |
| Available Quantity | 50 pcs |
| Serial Number | 123nm |
| Country of Origin | India |
| Unit Price | ₹40.00 |
Dimension
| Length | 12 cm |
| Width | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Stock Keeping Unit (SKU) | pcs |
Weight & Volume
| Weight | 70 gm |
| Volume | 40 mm |
Features
| cvcv | vcvcv |
| cvcv | vcvcv |
| cvcv | vcvcv |
| cvcv | vcvcv |
| cvcv | vcvcv |
| cvcv | vcvcv |
| cvcv | vcvcv |
| cvcv | vcvcv |
