zaid pvt
urea
₹600.00 / pkt
Stock: 27
Contact Details
| Seller | Zaid a |
| Action |
Product Info
| Product Name | urea |
| For | Sale |
| Industries | Agriculture |
| Category | Seeds |
| Country | India |
| City | Koilwar |
| Location | |
| Description | farmer |
Product Summary
| Manufacturer Name | Zaid a |
| Available Quantity | 27 pkt |
| Serial Number | YW739JW00 |
| Country of Origin | 0 |
| Unit Price | ₹600.00 |
Dimension
| Length | 15 mm |
| Width | 10 mm |
| Height | 3 mm |
| Stock Keeping Unit (SKU) | pkt |
Weight & Volume
| Weight | 150 Qt |
| Volume | 900 mm |
Features
| seed bht acha hai | best organic soil |
