dermaco pvt ltd
jnbnbnn
₹40.00 / crt
Stock: 499
Contact Details
| Seller | Saima |
| Action |
Product Info
| Product Name | jnbnbnn |
| For | Bid |
| Industries | Agriculture |
| Category | Crops |
| Country | India |
| City | Zwettl |
| Location | |
| Description | vbbnbn |
Product Summary
| Manufacturer Name | Saima__shadmani |
| Available Quantity | 499 crt |
| Serial Number | 123QWDQW |
| Country of Origin | India |
| Unit Price | ₹40.00 |
Dimension
| Length | 12 in |
| Width | 12 in |
| Height | 12 in |
| Stock Keeping Unit (SKU) | crt |
Weight & Volume
| Weight | 70 t |
| Volume | 40 mm |
Features
| cvcv | vcvcv |
| Moisture | 0.05% |
| Age | 2 years |
| Colour | Milky White |
| Carbohydrate | High percentage |
| Moisture | 0.05% |
| Age | 2 years |
| Colour | Milky White |
| Carbohydrate | High percentage |
