crops
₹14.00 / 0
Stock: 16
Contact Details
| Seller | |
| Action |
Product Info
| Product Name | crops |
| For | Bid |
| Industries | Agriculture |
| Category | Crops |
| Country | Afghanistan |
| City | Lakshettipet |
| Location | near railway station |
| Description | crops |
Product Summary
| Manufacturer Name | zaid khan |
| Available Quantity | 16 0 |
| Serial Number | 22535632 |
| Country of Origin | india |
| Unit Price | ₹14.00 |
Dimension
| Length | 5 in |
| Width | 6 in |
| Height | 3 in |
| Stock Keeping Unit (SKU) | 0 |
Weight & Volume
| Weight | 150 Kg |
| Volume | 20000 in |
Features
| polished | good |
