dermaco pvt ltd
fresh seeds
₹40.00 / pcs
Stock: 200
Contact Details
| Seller | Saima |
| Action |
Product Info
| Product Name | fresh seeds |
| For | Sale |
| Industries | Agriculture |
| Category | Crops |
| Country | India |
| City | Albersdorf |
| Location | jawaharnagar |
| Description | xcv |
Product Summary
| Manufacturer Name | Saima__shadmani |
| Available Quantity | 200 pcs |
| Serial Number | 234 |
| Country of Origin | India |
| Unit Price | ₹40.00 |
Dimension
| Length | 12 cm |
| Width | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Stock Keeping Unit (SKU) | pcs |
Weight & Volume
| Weight | 80 Kg |
| Volume | 40 cm |
Features
| Saima Shadmani | Saima Shadmani |
