lotus_herbAL
fresh seeds
₹150.00 / pkt
Stock: 100
Contact Details
| Seller | Saima Shadmani |
| Action |
Product Info
| Product Name | fresh seeds |
| For | Sale |
| Industries | Agriculture |
| Category | Crops |
| Country | India |
| City | Kuchl |
| Location | jawaharnagar |
| Description | lotuss |
Product Summary
| Manufacturer Name | Saima Shadmani |
| Available Quantity | 100 pkt |
| Serial Number | 1233464 |
| Country of Origin | 0 |
| Unit Price | ₹150.00 |
Dimension
| Length | 12 m |
| Width | 12 m |
| Height | 12 m |
| Stock Keeping Unit (SKU) | pkt |
Weight & Volume
| Weight | 80 Kg |
| Volume | 40 in |
Features
| fresh | seed |
