dermaco pvt ltd
orange
₹40.00 / pcs
Stock: 30
Contact Details
| Seller | Saima |
| Action |
Product Info
| Product Name | orange |
| For | Bid |
| Industries | Agriculture |
| Category | Crops |
| Country | India |
| City | Ongole |
| Location | samndmasnm |
| Description | hello |
Product Summary
| Manufacturer Name | Saima__shadmani |
| Available Quantity | 30 pcs |
| Serial Number | mnmn67 |
| Country of Origin | India |
| Unit Price | ₹40.00 |
Dimension
| Length | 12 mm |
| Width | 12 mm |
| Height | 12 mm |
| Stock Keeping Unit (SKU) | pcs |
Weight & Volume
| Weight | 70 Kg |
| Volume | 40 mm |
Features
| cvcv | vcvcv |
